GoClick Video ile maksimum VCR
27/09/2013
Nielsen: Online Display Reklamları – 2013 (Q2)
24/10/2013
Tümünü Göster

GoClick Mobil ile Telefon ve Tabletleri Hedefleyin

GoClick Mobil ile Telefon ve Tabletler’i Hedefleyin

GoClick Mobil envanteri dünyanın önde gelen premium içerik sağlayıcılarından oluşur. Bu sayede akıllı telefon ve tabletler üzerindeki reklamlarınızı mecranın dinamiklerine uygun profilde kullanıcılara gösterirsiniz. Tabiki en iyi geri dönüş için sadece envanter yeterli değildir. Mobil RTB ile ilgili kullanıcılara gösterdiğiniz reklamınızın geri dönüşü adına sadece bu iş için tasarlanmış teknolojiler kullanmalısınız.

Digiday tarafından Dünya’nın en gelişmiş optimizasyon mekanizması seçilen RTLM
Kısa adıyla RTLM (Real Time Learning Machine) gerçek zamanlı bir optimizasyon sistemidir. Kampanya devam ederken hedef sayfaya yönlenen kullanıcı davranışlarını saniyede 50k bid analiz ederek ortaya çıkarır. Bu sayede harcanan her bir kuruşun hesabı müşterinize entegre sistemler ile raporlanır.

Satın Alma Modelleri – CPC – CPI – CPD
Mobil network üzerinde klik ya da aplikasyon indirme bazlı satın alma yapabilirsiniz. Her iki durumda da RTLM sistemi seçilmiş modele göre optimizasyon yapacaktır. Bu sayede düşük bütçeli yayınlarda download başı yatırım yapamıyorsanız dahi, RTLM ile bir CPC kampanyasında gerçekleşen download üzerinden optimizasyon devam edecektir.

Neden Mobil Reklam Kullanılıyor?

  • Kitleye her yerde ulaşma imkanı
  • Kullanıcı algısı ürüne odaklı durumda
  • Satın alma işlemi öncesi son durak mobil internet
  • Cihaz ve operatör gibi alternatif hedeflemeler
  • Hedef kullanıcı yüksek ihtimalle iş yerinde değil, olsa dahi o an için aktif değil