Tüketiciler en çok hangi reklam formatına güveniyor?
19/11/2013
Dijital Reklam Formatlarını Optimize Etmek için Hangi Yöntemler Kullanılmalı?
11/12/2013
Tümünü Göster

GoClick Mobil’de Ne Yapıyor?

GoClick Mobil’de Ne Yapıyor?

RTB YAYIN

GoClick Digital mobil kampanyalarınız için sizi yabancı içerikli premium mobil siteler ve aplikasyonlar üzerinden Türk IP’li kullanıcılara ulaştırıyor. Bunu yaparken dünyanın önde gelen optimizasyon sistemlerini kullanarak kampanyadan maksimum geri dönüşü almanızı sağlıyor.

HEDEFLEME
  • Cihaz bazlı hedefleme (İşletim Sistemi, Operatör, Versiyon vb.)
  • Demografik ve Coğrafi hedefleme
  • Aplikasyon veya Mobil Site Hedefleme
YAYIN MODELLERİ – CPC/CPM/CPD

Standart yayınlarda klik bazlı, rich media yayınlarda gösterim bazlı ve aplikasyon indirme kampanyalarında download başına maliyetlendirme yapıyoruz.

MOBİL RICH MEDIA YAYIN ve TASARIM

Mobil rich media kullanımı henüz çok yeni. Ancak mobil cihazlarda oldukça başarılı ve yenilikçi işler yapılıyor. Rich media tecrübemiz ile tasarımından yayın ve optimizasyonuna kadar kampanyanızı yönetiyoruz. Kampanya sırasında ve sonrasında ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

APPTIVATION

Apptivation teknolojisi ile kullanıcının mobil cihazında ilgili aplikasyonun yüklü olup olmadığını tespit edip, eğer yüklü ise direkt olarak aplikasyonu açan bir teknoloji sunuyoruz.

Bu teknolojisi sosyal ağ aplikasyonlarında da efektif şekilde kullanabiliyoruz. Bu şekilde, kullanıcıyı herhangi bir log-in sayfasına yönlendirmeden, doğrudan aplikasyonu açıp, markanın sosyal ağ sayfasına gönderebiliyoruz.

GoClick Mobil çözümleri için tıklayın.